Hakkımızda

Yalova da organizasyon sektörünün öncü isimlerinden Özer Semiz liderliğinde kurulan bir etkinlik organizasyon firması kısa zamanda Yalova ve çevre illerde adından en çok söz ettiren organizasyon firması olmuştur.

Hayatınızın en önemli anlarını, ister düğün gününüz, kına geceniz, çocuğunuzun sünnet töreni, mezuniyet töreni veya şirketinizin personel gecesini, iş yerinizin açılışı hangi gününüzü dilerseniz bizler unutulmaz kılmak üzere sizleri bekliyoruz.

Sizlerin tüm hayallerini gerçeğe dönüştürmek için mümkün olan her şeyi yapmaya ve bunu elinizdeki bütçeye uygun hale getirmeye Bir Etkinlik Organizasyon olarak hazırız.Sizi dikkatle dinleyen, öneren, çekincelerinizi önemseyen, bir tuval çalışması titizliği ile planlayan ve siz farkında dahi olmadan organizasyonu sizin adınıza hazır hale getiren ekibimiz için, sizlerin mutluluğuna ortak olmak en büyük ödüldür.

Eğlenceli ama işini ciddiye alan, samimi ama prensip sahibi, heyecanlı ama profesyonel, genç ama tecrübeli Bir Etkinlik ekibi ile size hizmet vermek için buradayız. HER ETKİNLİKTE ‘BİR ETKİNLİK Ayrıca çiçekçilik sektöründe de hizmet veren firmamız düğün nişan açılış gibi özel günlerinde sevdiklerinizin yanında olamasanız da onarı tebrik etmenizde yardımcı olur yalova çiçek siparişleriniz için www.bircicekcilik.com online satış sitemizi ziyaret edebilirsiniz.